wz
04.12.Kozojedy (PS)  21:00  Kulturní Dům
05.12.Nýřany (PS)  21:00  Kulturní Dům-Mikulá?ská
11.12.Chrást (PM)  21:00  host: Radek Zíka, Lidový Dům
12.12.Vrhaveč (KT)  21:00  sál restaurace "U Hošků"
25.12.Pačejov (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům *Vánoční zábava*
26.12.KLATOVY-sokolovna (KT)  21:00  host: Radek Zíka, *Vánoční zábava*
30.12.PLZEŇ-ALFA (PM)  21:00  "Malý Silvestr v Alfě - 20 let s vámi" EBr v plné sestavě-oba kytaristé + Radek Zíka
15.01.HOŠTIČKY u Mochtína (KT)  21:00  Kulturní Dům
16.01.HOLÝŠOV (DO) "Další rok to dejchá v nás"  21:00  EBr v plné sestavě, oba kytaristé+Radek Zíka, Kulturní Dům
22.01.Postřekov (DO)  21:00  Kulturní Dům
23.01.Losiná (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
30.01.ZÁLUŽÍ u Třemošné (PS)  21:00  Kulturní Dům
05.02.PŘEŠTICE-Stodola (PJ)  21:00  Music Club
12.02.Všeruby (PS)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
13.02.Mirošov  21:00  host: Radek Zíka, Sokolovna
19.02.PLZEŇ-Kalikovák (PM)  21:00  host: Radek Zíka, Music club
26.02.Štěnovice (PJ)  21:00  Lidový Dům
27.02.Vřeskovice (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
05.03.Milevsko (PI)  21:00  host: Radek Zíka, Dům Kultury
06.03.Hromnice (PS)  21:00  Kulturní Dům
12.03.Třebnice (DO)  21:00  Kulturní Dům
13.03.Kostelec (TC)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
19.03.Spálené Poříčí (PJ)  21:00  Music Sklep
20.03.Merklín (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, sokolovna
26.03.Bděněves (PS)  21:00  Kulturní Dům
27.03.KLATOVY-Střelnice (KT)  21:00  Music Club, Pra?ská 22
01.04.PLZEŇ-Šeříkovka (PM)  21:00  *55* Radek Zíka *55* EBr, PARADEMARCHE, WHITESNAKE rev.
02.04.DVOREC u Nepomuku (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
03.04.Čepřovice (ST)  21:00  Kulturní Dům-Velikonoční zábava
04.04.Mrákov (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům-Velikonoční zábava
09.04.Horní Bříza (PS)  21:00  Kulturní Dům
10.04.Horažďovice (KT)  21:00  Kulturní Dům
16.04.Bolešiny (KT)  21:00  Kulturní Dům
17.04.BLOVICE (PJ)+Sejf  !!! 20:00 !!!  host: Radek Zíka-Lidový Dům,hosté: SEJF 49 let kapely z Blovic 20-21:15 SEJF, 21:30 EBr
23.04.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
24.04.Stříbro (TC)  21:00  Kulturní Dům "Bedseda"
30.04.DOVOLENÁ    
01.05.DOVOLENÁ    
07.05.HRÁDEK u Rokycan (RO)  21:00  Dům Kultury
08.05.Týniště (PJ)  21:00  Stodola-koná se za každého počasí
14.05.Mochtín (KT)  21:00  parket u fotbal. hřiště
15.05.Nepomuk (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-Pouť
22.05.ÚSILOV u Kdyně (DO)  21:00  Kulturní Dům
28.05.Staňkov (DO)  21:00  parket u sokolovny
29.05.VIP akce    host: Radek Zíka-uzavřená společnost
04.06.Horní Lukavice (PJ)  21:00  Koupaliště, kompletně zastřešeno
05.06.VIP akce    host: Radek Zíka-uzavřená společnost
11.06.BOR u Tachova (TC)  !!! 20:00 !!!  Zámecký park, kryté sezení
12.06.PLZEŃ-Senco (PM)  21:00  Fotbal. areál Doubravka-Chrástecká 19
18.06.Makov (KT)  21:00  kryté sezení
19.06.Týn nad Vltavou (CB)  21:00  parket rest. Pavláčka-pouťová
19..06.PLZEŇ-Gambrinus den  16:45-17:45  místo upřesníme
20.06.Kornatice (RO)  17:00  parket u KD -Vstup dětí do 15 let, v doprovodu rodičů zdarma.
25.06.Chodov (DO)  21:00  host: Radek Zíka, pou?
26.06.Prachatice (PT)  21:00  host: Radek Zíka, park Parkán, Slavnosti Zlaté Solné stezky
27.06.Kaznějov (PS)  16:00-20:00  "začátek prázdnin" koupaliště, vstup dětí do 15 let, v doprovodu rodičů zdarma.
03.07.DOVOLENÁ    
04.07.DOVOLENÁ    
05.07.DOVOLENÁ    
09.07.Čižice (PJ)  21:00  koupaliště "ČIHULE"
10.07.Dobřív (RO)  !!! 20:00 !!!  Fotbalové hřiště
16.07.Poděvousy (DO)  21:00  parket
17.07.Černošín (TC)  21:00  parket Farní zahrady
18.07.Blovice (PJ)  17:00  parket za Lidovým Domem. Vstup dětí do 15 let, v doprovodu rodičů zdarma.
23.07.Křimice (PM)  21:00  parket u sokolovny
24.07.Plasy (PS)  21:00  Knížecí pivovar
24..07.KLATOVY-Lázně  18-19:15  jako hosté-"výročí kapely Brutus"
25.07.Staňkov (DO)  19-23:00  host: Radek Zíka, pivní slavnosti
30.07.Hradiště (PM)  21:00  host: Radek Zíka, parket Plovárna, krytý parket
31.07.Sušice-Santos (KT)  !!! 20:00 !!!  parket
01.08.Makov (KT)  17:00  host: Radek Zíka, kryté sezení. Vstup dětí do 15 let, v doprovodu rodičů zdarma.
06.08.Merklín (PJ)  21:00  Zámecký park, kryté sezení
07.08.Hracholusky (PS)  !!! 20:00 !!!  parket restaurace "Kotva" za deště restaurace
08.08.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
13.08.Klikařov (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket
14.08.Vlčtejn (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-parket pod hradem
15.08.Mirošov (RO)  17:00  parket restaurace "Na Statku" Vstup dětí do 15 let, v doprovodu rodičů zdarma.
19.08.Plzeň-Léto v Prazdoji (PM)  19:00-22:00  host: Radek Zíka
20.08.PTENÍN u Merklína (PJ)  21:00  krytý parket, kryté sezení
21.08.Bystřice n. Úhlavou (KT)  21:00  host: Radek Zíka, kryté sezení
27.08.Dolní Bělá (PS)  21:00  host: Radek Zíka, parket "Zámeček"
28.08.Bezdružice (TC)  21:00  koupaliště
29.08.Volduchy (RO)  17:00  host: Radek Zíka, parket "U Kódlů"
03.09.Mochtín (KT)  21:00  parket u fotbal. hřiště
10.09.Příchovice (PJ)  21:00  Kulturní Dům
17.09.PLZEŇ-Kalikovák (PM)  21:00  host: Radek Zíka-MC
18.09.Mrákov (DO)  21:00  Kulturní Dům
24.09.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
25.09.Štěnovice (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Lidový Dům
27.09.Dnešice (PJ)  21:00  Kulturní Dům-"pouťová"
08.10.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
09.10.Horažďovice (KT)  21:00  Kulturní Dům
15.10.Horní Bříza (PS)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
16.10.KLATOVY-Střelníce (KT)  21:00  Music Club, Pražská 22
22.10.PLZEŇ-Šeříkovka (PM)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
23.10.Srby (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
27.10.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
29.10.ÚSILOV u Kdyně (DO)  21:00  Kulturní Dům
30.10.Blovice (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Lidový Dům
05.11.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
06.11.HRÁDEK u Rokycan (RO)  21:00  Dům Kultury
12.11.Koterov (PM)  21:00  host: Radek Zíka, Sokolovna
13.11.KLENČÍ pod Čerchovem (DO)  21:00  Kulturní Dům-"pouťová"
16.11.Stod (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
19.11.Nepomuk (PJ)  21:00  Sokolovna
20.11.Stříbro (TC)  21:00  Kulturní Dům "Beseda"
26.11.VOLNÝ TERMÍN PRO POŘADATELE-možnost objednání    
27.11.PŘEŠTICE-"Spolák"  21:00  host: Radek Zíka, Spolkový Dům
03.12.Kozojedy (PS)  21:00  Kulturní Dům
11.12.Vrhaveč (KT)  21:00  Kulturní Dům "U Hošků"
04.12.Kozojedy (PS)  21:00  Kulturní Dům
05.12.Nýřany (PS)  21:00  Kulturní Dům-Mikulá?ská
11.12.Chrást (PM)  21:00  host: Radek Zíka, Lidový Dům
12.12.Vrhaveč (KT)  21:00  sál restaurace "U Hošků"
25.12.Pačejov (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům *Vánoční zábava*
kontakt

Jaroslav Soukup
tel.: 606888662




www.extrabandrevival.com