19.07.Strakonice (ST)  21:00-24:00  Panská zahrada "Rockové legendy" 19:00 Eva Urbanová, 21:00-24:00 EBr
20.07.Kaznějov (PS)  20:00-24:00  koupaliště
27.07.ŽEROVICE u Přeštic (PJ)  21:00  parket na hřišti
02.08.Hradiště (PM)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket Plovárna, krytý parket
03.08.Nýrsko (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Pod sjezdovkou-Nagasaky Cup !!! KONÁ SE ZA KAŽDÉHO POČASÍ, VELKÉ STANY NA SEZENÍ !!!
03..08.Malesice (PM)  16:30-18:00  host: Radek Zíka-"Malesické škopkování", fotbal. hřiště
09.08.Klikařov (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-lesní, krytý parket
10.08.Vlčtejn (PJ)  21:00  host: Radek Zíka-parket pod hradem
16.08.Mirošov (RO)  19:00-23:00  host: Radek Zíka-Na Statku
22.08.Plzeň-Léto v Prazdroji  20:00-22:00  host: Radek Zíka, nádvoří pivovaru
23.08.Ptenín (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket i sezení
30.08.BOR u Tachova (TC)  !!! 20:00-24:00 !!!  Zámecký parket
31.08.Bezdružice-Křivce (TC)  21:00  host: Radek Zíka-koupaliště, Křivce 33
06.09.Makov (KT)  21:00  kryté sezení
07.09.Vejprnice (PS) "VEJPfest"  18:00-24:00  host: Radek Zíka, program: EBr - ? doplníme
13.09.DOVOLENÁ    
14.09.DOVOLENÁ    
20.09.Tymákov (PJ)  21:00-24:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
21.09.Mrákov (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
05.10.Horažďovice (KT)  21:00  Kulturní Dům
11.10.Strážov (KT)  21:00  host: Radek Zíka-sokolovna
12.10.PLZEŇ-hala BÍLEJ MEDVĚD  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka
26.10.Srby (DO)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
02.11.Koterov (PM)  21:00  host: Radek Zíka-Sokolovna
15.11.Vrhaveč (KT)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům "U Hošků"
29.11.Horní Bříza (PS)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
30.11.PŘEŠTICE-"Spolák" (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Spolkový Dům
14.12.Bušovice (RO)  21:00  Kulturní Dům
25.12.Pačejov (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům *tradiční Vánoční zábava*
30.12.LOSINÁ (PJ)  21:00  "Malý Silvestr v LOSINÉ" host: Radek Zíka-poslední vystoupení 2024
11.01.Holýšov (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, Kulturní Dům
24.01.Přeštice (PJ)  21:00  Stodola
08.02.Postřekov (DO)  21:00  Kulturní Dům
15.02.PLZEŇ-hala BÍLEJ MEDVĚD  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka, Prokopova 30
22.02.Vřeskovice (KT)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům
08.03.Mirošov (RO)  21:00  Radek Zíka-Sokolovna
15.03.KLATOVY-Střelnice (KT)  21:00  Music club Pražská 22
12.04.Přeštice-"Spolák"  21:00  host: Radek Zíka-Spolkový Dům
20.04.Mrákov (DO)  21:00  host: Radek Zíka-Kulturní Dům, Velikonoční zábava
03.05.VIP akce-uzavřená společnost    
17.05.Týniště (PJ)  21:00  Stodola-koná se za každého počasí-kompletně zastřešeno
24.05.Šťáhlavy (PJ)  17-24:00  ODYSSEA, EBr. ODPOLEDNÍ ROCKOVEJ MEJDAN-parket u hřiště
06.06.Horní Lukavice (PJ)  21:00  koupaliště, kompletně zastřešeno
13.06.Dolní Bělá (PS)  21:00  host: Radek Zíka-parket
21.06.KOLINEC u Sušice (KT)  !!! 20:00-24:00 !!!  host: Radek Zíka-park
11.07.Čižice (PJ)  21:00  host: Radek Zíka, koupaliště, první bigbít na "ČIHULE"
19.07.Strakonice (ST)  21:00-24:00  Panská zahrada "Rockové legendy" 19:00 Eva Urbanová, 21:00-24:00 EBr
20.07.Kaznějov (PS)  20:00-24:00  koupaliště
27.07.ŽEROVICE u Přeštic (PJ)  21:00  parket na hřišti
02.08.Hradiště (PM)  21:00  host: Radek Zíka, krytý parket Plovárna, krytý parket
03.08.Nýrsko (KT)  21:00  host: Radek Zíka, Pod sjezdovkou-Nagasaky Cup !!! KONÁ SE ZA KAŽDÉHO POČASÍ, VELKÉ STANY NA SEZENÍ !!!
kontakt

Jaroslav Soukup
tel.: 606888662






www.extrabandrevival.com